RESTful (7.x-1.0-rc3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Cache
am: መሸጎጫ
