RESTful (7.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Label
ku: پێناس

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ku: هەڵەیەکی بارکردن. پەڕگەی بارکراو %file نەتوانرا بگوازرێتەوە بۆ پێڕستی %destination.
