RESTful (7.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Articles
nl: Artikelen

en: Tags
nl: Labels

en: Login
nl: Inloggen

en: Variable
nl: Variabele

en: User
nl: Gebruiker

en: file
nl: bestand

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
nl: Upload fout. Het geüploade bestand %file kon niet naar %destination worden verplaatst.

en: File upload
nl: Bestandsupload
