RESTful (7.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Articles
uk: Статті

en: Tags
uk: Теґи

en: Login
uk: Вхід

en: Variable
uk: Змінна

en: Label
uk: Мітка

en: User
uk: Користувач

en: file
uk: файл

en: Advanced
uk: Розширені

en: Cache
uk: Кеш

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
uk: Помилка викладання. Неможливо перемістити викладений файл (%file) до місця призначення (%destination).

en: Expiration time
uk: Завершення терміну дії

en: File upload
uk: Відвантаження файлів

en: Access token
uk: Токен доступу
