RESTful (7.x-1.0-rc4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Articles
az: Artikllər

en: Tags
az: Teqlər

en: Variable
az: Dəyişən

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: file
az: fayl

en: Advanced
az: Əlavə

en: Cache
az: Keş

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
az: Yükləmə xətası. Yüklənmiş fayl %fayl təyinat %destination yerinə köçürmək mümkün olmadı.
