RESTful (7.x-1.0-rc4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
bo: ཡར་འཇུག་གི་ནོར་འཁྲུལ། འཇུག་གནས་%destination་ལ་ཡར་འཇུག་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་%file་སྤོས་མ་ཐུབ།
