RESTful (7.x-1.0-rc4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Label
bs: Oznaka

en: User
bs: Korisnik

en: file
bs: datoteka

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
bs: Greška kod slanja. Nije bilo moguće premjestiti poslati fajl %file na destinaciju %destination.
