RESTful (7.x-1.0-rc4) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Articles
eo: Artikoloj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Variable
eo: Variablo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: file
eo: dosiero

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
eo: Alŝuta eraro. Ne povis movi alŝutitan dosieron (%file) al destino %destination.
