RESTful (7.x-1.0-rc4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Articles
eu: Artikuluak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: file
eu: fitxategia

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
eu: Igoera errorea. Ezin izan da igotako %file fitxategia %destination helburura mugitu.
