RESTful (7.x-1.0-rc5) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: file
my: ဖိုင်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်
