RESTful (7.x-1.0-rc5) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Articles
si: ලිපි

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: file
si: ගොනුව
