RESTful (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Articles
hu: Cikkek

en: Tags
hu: Címkék

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Variable
hu: Változó

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: file
hu: fájl

en: Advanced
hu: Haladó

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
hu: Fájlfeltöltési hiba. A feltöltött fájl (%file) nem mozgatható el a célkönyvtárba (%destination).

en: Expiration time
hu: A lejárat ideje

en: File upload
hu: Fájlfeltöltés

en: Token Authentication
hu: Tokenes azonosítás
