RESTful (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Login
lt: Prisijungti

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Label
lt: Etiketė

en: User
lt: Narys

en: file
lt: failas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Cache
lt: Podėlis

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lt: Siuntimo klaida. Nepavyko perkelti atsiųstos bylos (%file) į paskyrimo vietą (%destination).

en: File upload
lt: Failo įkėlimas
