RESTful (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།
