RESTful (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Articles
is: Greinar

en: Tags
is: Efnisorð

en: Login
is: Innskráning

en: Variable
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: file
is: skrá

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Cache
is: Flýtiminni
