RESTful (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Articles
ru: Статьи

en: Tags
ru: Теги

en: Login
ru: Логин

en: Variable
ru: Переменная

en: Label
ru: Метка

en: User
ru: Пользователь

en: file
ru: файл

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Cache
ru: Кэш

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ru: Ошибка закачки. Невозможно переместить загруженный файл %file в место назначения %destination.

en: File upload
ru: Загрузка файла

en: Access token
ru: Ключ доступа
