RESTful (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Articles
ur: مضامین

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: file
ur: فائل

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ur: اپلوڈ میں رکاوٹ۔ اپلوڈ شدہ فائل %file کو معین کردہ مقام %destination پر منتقل نہیں کیا جا سکا۔
