RESTful (7.x-1.10) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Tags
is: Frámerki

en: Variable
is: Varierandi

en: User
is: Brúkari

en: file
is: fíla

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
is: Feilur í uppsending. Fekk ikki flutt uppsendu fílu %file til móttøkustað %destination.

en: Page cache
is: Síðukovi
