RESTful (7.x-1.10) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Articles
sv: Artiklar

en: Tags
sv: Etiketter

en: Login
sv: Logga in

en: Variable
sv: Variabel

en: Label
sv: Etikett

en: User
sv: Användare

en: file
sv: fil

en: Advanced
sv: Utökad

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sv: Uppladdningsfel. Kunde inte flytta den uppladdade filen %file till destinationen %destination.

en: Expiration time
sv: Tid för utgång

en: File upload
sv: Uppladdning av fil

en: Page cache
sv: Sidcache

en: Refresh token
sv: Uppdatera ersättningstecken
