RESTful (7.x-1.10) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Articles
tr: Makaleler

en: Tags
tr: Etiketler

en: Login
tr: Giriş

en: Variable
tr: Değişken

en: Label
tr: Etiket

en: User
tr: Kullanıcı

en: file
tr: dosya

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Cache
tr: Önbellek

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
tr: Yükleme hatası. Yüklenen %file dosyası  %destination hedefine taşınamadı.

en: Expiration time
tr: Geçerlilik bitişi

en: File upload
tr: Dosya yüklemesi

en: Page cache
tr: Sayfa önbelleği
