RESTful (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Articles
cs: Články

en: Tags
cs: Štítky

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Variable
cs: Proměnná

en: Label
cs: Popisek

en: User
cs: Uživatel

en: file
cs: soubor

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
cs: Chyba při nahrávání souboru. Nelze přesunout soubor %file do %destination.

en: File upload
cs: Nahrát soubor
