RESTful (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Articles
hy: Հոդվածներ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Label
hy: Պիտակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: file
hy: ֆայլ

en: Cache
hy: Քեշ
