RESTful (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Articles
mr: लेख

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य
