RESTful (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Tags
ps: بچوي

en: Variable
ps: بدلیده

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Cache
ps: پټياد
