RESTful (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Login
ug: كىرىش

en: Label
ug: بەلگە

en: file
ug: ھۉججەت

en: Advanced
ug: تەپسىلىي
