RESTful (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Cache
gu: સંગ્રહ
