RESTful (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Variable
kk: Мәң

en: Label
kk: Атауы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: file
kk: файл

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
kk: Жүктеу барысында қате. Тағайындау толтырылған %destination файлды %file басқаша орналастыруға сәті түспеді

en: Page cache
kk: Парақ кэші
