RESTful (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Articles
sk: Články

en: Tags
sk: Značky

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Variable
sk: Premenná

en: Label
sk: Označenie

en: User
sk: Používateľ

en: file
sk: súbor

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sk: Chyba pri nahrávaní. Nepodarilo sa uložiť súbor %file do %destination.

en: Page cache
sk: Cache stránok
