RESTful (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Variable
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಬಹುದಾದ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: file
kn: ಕಡತ
