RESTful (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Articles
pl: Artykuły

en: Tags
pl: Tagi

en: Login
pl: Zaloguj

en: Variable
pl: Zmienna

en: Label
pl: Etykieta

en: User
pl: Użytkownik

en: file
pl: plik

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
pl: Błąd w trakcie wysyłania. Próba przeniesienia pliku %file do katalogu docelowego %destination nie powiodła się.

en: Page cache
pl: Pamięć podręczna stron
