RESTful (7.x-1.7) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Articles
be: Артыкулы

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Variable
be: Зменная

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: file
be: файл

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
be: Памылка загрузкі. Не магу перамясціць загружаны файл %file да месца прызначэння %destination.
