RESTful (7.x-1.7) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ka: ტეგები

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: file
ka: ფაილი

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ka: ატვირთვის შეცდომა. ატვირთული ფაილის %file დანიშნულების ადგილზე %destination გადატანა ვერ მოხერხდა.
