RESTful (7.x-1.7) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Articles
lv: Raksti

en: Tags
lv: Birkas

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Label
lv: Etiķete

en: User
lv: Lietotājs

en: file
lv: fails

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lv: Augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu %file uz mērķa vietu %destination.

en: File upload
lv: Faila augšupielāde
