RESTful (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Tags
bg: Таг

en: Variable
bg: Променлив

en: Label
bg: Заглавие

en: User
bg: Потребител

en: file
bg: файл

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
bg: Грешка при качването. Качения файл %file не може да бъде преместен в %destination.
