RESTful (7.x-1.8) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Articles
gl: Artigos

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Variable
gl: Variábel

en: Label
gl: Etiqueta

en: User
gl: Usuario/a

en: file
gl: ficheiro

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
gl: Error ao subir. Non se pode mover o arquivo subido %file ao destino %destination.
