RESTful (7.x-1.8) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Articles
he: מאמרים

en: Tags
he: תגיות

en: Login
he: כניסה

en: Variable
he: משתנה

en: Label
he: תווית

en: User
he: משתמש

en: file
he: קובץ

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
he: שגיאת העלאה. לא ניתן להזיז את הקובץ %file שהועלה ליעד %destination.

en: File upload
he: העלאת קבצים
