RESTful (7.x-1.8) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Login
oc: Identificant

en: Variable
oc: Variabla

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: file
oc: fichièr

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
oc: Error de càrrega. Es pas estat possible de moure l'archiu carregat %file a la destinacion %destination.
