RESTful (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Articles
ar: المقالات

en: Tags
ar: وسوم

en: Variable
ar: متغير

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: file
ar: ملف

en: Advanced
ar: متقدم

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ar: خطأ في رفع الملف. لم يمكن نقل الملف %file إلى الوجهة %destination.

en: Page cache
ar: مخزن الصفحات
