RESTful (7.x-1.9) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Articles
et: Artiklid

en: Tags
et: Sildid

en: Login
et: Sisselogimine

en: Variable
et: Muutuja

en: Label
et: Nimetus

en: User
et: Kasutaja

en: file
et: fail

en: Advanced
et: Täpsem

en: Cache
et: Vahemälu

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
et: Viga faili üleslaadimisel. Faili %file ei olnud võimalik teisaldada kataloogi %destination.

en: Page cache
et: Lehekülje puhver
