RESTful (7.x-1.9) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Label
ne: लेबल

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: file
ne: फ़ाइल

en: Advanced
ne: बिस्तृत
