RESTful (7.x-1.10) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Login
sr: Пријављивање

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: file
sr: фајл

en: Cache
sr: Кеш

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sr: Грешка у слању. Послат фајл %file не може бити премештен на %destination одредиште.
