RESTful (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: file
hy: ֆայլ

en: Cache
hy: Քեշ

en: For this query an entity type must be specified.
hy: Այն հարցման համար սուբյեկտի տեսակը պետք է նշված լինի:

en: Entity %entity has no base table.
hy: Սուբյեկտը չունի բազային աղյուսակ:

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
hy: Չգիտեք ինչպես պատվիրել  @key  @entity_type- ի համար
