RESTful (7.x-2.0-beta3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие

en: file
bg: файл

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
bg: Грешка при качването. Качения файл %file не може да бъде преместен в %destination.

en: Page cache
bg: Кеширане страници
