RESTful (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: file
be: файл

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Cache
be: Кэш

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
be: Памылка загрузкі. Не магу перамясціць загружаны файл %file да месца прызначэння %destination.

en: Page cache
be: Кэш старонак

en: For this query an entity type must be specified.
be: Для гэтага запыту неабходна паказаць тып сутнасці.

en: Entity %entity has no base table.
be: Сутнасць %entity не мае базавых табліц.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
be: Не ведаю, як запытаць @key для @entity_type
