RESTful (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: file
ro: fisier

en: Advanced
ro: Avansat

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ro: Eroare la încărcare. Nu s-a putut muta fişierul încărcat %file la destinaţia %destination.

en: Page cache
ro: Cache pagină

en: For this query an entity type must be specified.
ro: Pentru această interogare trebuie specificat un tip de entitate.

en: Entity %entity has no base table.
ro: Entitatea %entity nu are un tabel de bază.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
ro: Nu se ştie cum se poate ordona după @key pentru @entity_type
