RESTful (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Label
km: ស្លាក

en: file
km: ឯកសារ​

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
km: កំហុស​ការ​ផ្ទុក​ឡើង ។ មិនអាច​ផ្លាស់ទី​ឯកសារ %file ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង​ទៅ​ទិសដៅ %destination។

en: Page cache
km: ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ទំព័រ

en: For this query an entity type must be specified.
km: សម្រាប់​សំណួរ​នេះ អ្នក​ត្រូវតែ​បញ្ជាក់​ប្រភេទ​ធាតុ ។

en: Entity %entity has no base table.
km: ធាតុ %entity មិន​មាន​តារាង​គោល​ទេ ។

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
km: មិន​ដឹង​ពី​របៀប​តម្រៀប @key សម្រាប់ @entity_type
