RESTful (7.x-2.12) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: file
lv: fails

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lv: Augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu %file uz mērķa vietu %destination.

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: Page cache
lv: Lapas ķešatmiņa

en: Entity %entity has no base table.
lv: Entītijai %entity nav bāzes tabulas.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
lv: Nezinu kā kārtot ar @key priekš @entity_type
