RESTful (7.x-2.15) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: file
hr: datoteka

en: Advanced
hr: Napredno

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
hr: Greška prilikom otpreme. Nije moguće premjestiti otpremljenu datoteku %file u %destination.

en: Page cache
hr: Priručna memorija stranice

en: For this query an entity type must be specified.
hr: Za ovaj upit mora biti određena vrsta sadržaja.

en: Entity %entity has no base table.
hr: Enitet %entity nema temeljne tablice.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
hr: Nepoznat način rasporeda za @key u @entity_type
