RESTful (7.x-2.16) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: file
ca: fitxer

en: Advanced
ca: Avançat

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ca: Error de càrrega. No s'ha pogut moure l'arxiu carregat %file a la destinació %destination.

en: File upload
ca: Càrrega de fitxer

en: Page cache
ca: Memòria cau de pàgina

en: For this query an entity type must be specified.
ca: Per aquesta consulta i tipus d'entitat cal que estigui especificat.

en: Entity %entity has no base table.
ca: L'entitat %entity no té taula base.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
ca: No se sap com ordenar @entity_type per @key
