RESTful (7.x-2.16) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Label
ka: სათაური

en: file
ka: ფაილი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Cache
ka: ქეში

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ka: ატვირთვის შეცდომა. ატვირთული ფაილის %file დანიშნულების ადგილზე %destination გადატანა ვერ მოხერხდა.
